Melnalksnim pirmais punkts sezonā; rezultatīvi arī Dukurs un Andersons

Rihards Melnalksnis, Hokejazinas.com

Rihards Melnalksnis | Foto: Mauricette Schnifer, Phot Hockey

Šovakar vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas aizvadīja spēles Šveices pēc spēka 2. hokeja līgā jeb Sky Swiss League.

Latviešu hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” izbraukumā tikās ar spēcīgo EHC “Basel” komandu un piekāpās ar 3:4.

Andersons šajā spēlē spēlēja pirmajā maiņā un atdeva rezultatīvu piespēli. 21 minūtē uzbrucējs izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja lietderību “-1”.

Smons bija ceturtās maiņas aizsargs un 14 minūtēs punktus nenopelnīja.

Uzbrucēja Darela Dukura pārstāvētā EHC “Chur” savā laukumā tikās ar EHC “Winterthur” un uzvarēja ar 3:1.

Dukurs šajā spēlē bija otrās maiņas uzbrucējs un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. 13 minūšu laikā viņa rēķinā trīs metieni pa vārtiem un “+1”.

Citā mačā Roberta Cjunska un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Sierre“ izbraukumā tikās ar EHC “Visp” un zaudēja ar 2:3.

Ķēniņš bija trešās maiņas uzbrucējs un 15 minūtēs zaudēja abus iemetienus, kā arī nopelnīja “+1”.

Cjunskis spēlei netika pieteikts, jo iepriekšējā mačā saņēma spēles sodu un atstāja laukumu.

Riharda Melnalkšņa pārstāvēt EHC “Olten” savā laukumā tikās ar aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Rodžera Bukarta pārstāvēto Kīsnahtas “Lions” un negaidīti uzvarēja ar 5:0.

Melnalksnis bija trešās maiņas uzbrucējs un atdeva rezultatīvu piespēli. 14 minūtēs viņam divi metieni, viens bloķēts metiens un lietderība “+1”.

Sējējs aizvadītajā spēlē bija ceturtās maiņas aizsargs un 12 minūtēs nopelnīja “-1”.

Bukarts šajā mačā arī spēlēja ceturtajā maiņā un 12 minūtēs izdarīja divus metienus.