Medijs: Riharda Bukarta vērtība pēc lieliskā snieguma PČ nopietni augusi

Austrijas vietne “KleineZeitung.at” vēsta, ka Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Riharda Bukarta tirgus vērtība nopietni augusi pēc lieliskā snieguma 2023. gada pasaules čempionātā.

Austrijas hokeja līgas (IceHL) klubs Klāgenfurtes “Athletic Sports Club” vēloties paturēt rezultatīvo Bukartu savā sastāvā, taču pēc turnīra viņa vērtība ir augusi un viņu noturēt komandā būšot sarežģīti.

Tāpat, “Athletic Sports Club” jau lūko piesaistīt vairākus citus skaļus uzvārdus, kā, piemētam, Slovēnijas uzbrucēju Janu Muršāku, kurš iepriekšējās trīs sezonas pavadījis Zviedrijas hokeja līgā (SHL).

Komandā palikšot arī aizsargs Pols Postma, kā arī uzbrucēji Mets Freizers un Niks Pītersens.

Bukarts turnīrā desmit spēlēs izcēlās ar trīs vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Īpaši rezultatīvs hokejists bija izslēgšanas spēlēs, kad trīs mačos atdeva septiņas rezultatīvas piespēles un palīdzēja Latvijas valstsvienībai izcīnīt bronzas godalgas.

Uzbrucējs šajā sezonā ar Klāgenfurtes “Athletic Sports Club” 28 spēlēs izcēlās ar 13 vārtu guvumiem un 12 rezultatīvām piespēlēm, kam piecos izslēgšanas mačos pievienoja vienu precīzu metienu un divas piespēles.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: KleineZeitung.at

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)