Marenis rezultatīvs ”Eispiraten” zaudējumā (VIDEO)

Rihards Marenis, hokejazinas.com

Rihards Marenis | Foto: "Eispiraten Crimmitschau"

Sesto zaudējumu pēc kārtas Vācijas pēc spēka 2. līgā (DEL2) šovakar piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā Krimmičavas “Eispiraten”, kas viesos ar 3:4 (2:1, 1:2, 0:1) piekāpās EHC “Freiburg”.

Marenis 16. minūtē izcēlās ar rezultatīvu piespēli “Eispiraten” otrajā vārtu guvumā.

Latvijas uzbrucējs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs metienus, nopelnīja divas soda minūtes, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Marenis šosezon astoņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Eispiraten” ar četriem punktiem deviņos mačos ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Mareņa pārstāvētais klubs aizvadīs 11. oktobrī, plkst. 20:30 izbraukumā tiekoties ar Krēfeldes “Pinguine”.