Marenis pagarina rezultatīvo spēļu sēriju, Čukstem un Indrašim sausais zaudējums

Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Marenis šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” izbraukumā ar 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) pieveica “Tingsryd”.

Latvijas hokejists 45. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja viesu uzvaras vārtos.

Marenis 18 minūtēs un 26 sekundēs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs bija rezultatīvs jau piektajā mačā pēc kārtas. Šosezon Marenis 16 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Vikings” ar 31 punktu 18 mačos ieņem ceturto vietu līgā.

Tikmēr Kārļa Čukstes un Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” mājās ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpās ”Sodertalje”.

Čukste uz ledus pavadīja vien piecas minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 17 spēlēs atzīmējies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

Indrašis 18 minūtēs un 19 sekundēs pielietoja divus spēka paņēmienus un ieguva neitrālu lietderību.

Uzbrucējs 17 mačos guvis četrus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Brynas IF” ar 34 punktiem 17 spēlēs atrodas otrajā pozīcijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan