Marenis kļūst par mača galveno varoni latviešu duelī, vārti arī Golovkovam (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucēji Rihards Marenis un Georgs Golovkovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem savstarpējā mačā Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Latvijas uzbrucēju pārstāvēto klubu duelī Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) pārspēja Golovkova pārstāvēto “Ostersunds IK”.

Golovkovs astotajā minūtē atklāja mača rezultātu. Savukārt Marenis 49. minūtē palīdzēja “Vikings” panākt 2:2, bet papildlaika 49. sekundē izrāva viesiem uzvaru.

Marenis 16 minūtēs un četrās sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs 14 mačos izcēlies ar četriem precīziem metieniem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Golovkovs uz ledus pavadīja 14 minūtes un 29 sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs 16 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Vikings” ar 27 punktiem 16 mačos atrodas piektajā pozīcijā, bet “Ostersunds IK” ar 16 punktiem 16 spēlēs ierindojas pēdējā vietā 14 komandu konkurencē.

Kārļa Čukstes un Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” mājās ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpās “Tingsryd”.

Čukste 15 minūtēs un vienā sekundē izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon 15 mačos atzīmējies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

Indrašis uz ledus pavadītajās 17 minūtēs un 25 sekundēs četras reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Uzbrucējs 15 spēlēs guvis četrus vārtus un astoņas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“Brynas IF” ar 31 punktu 15 mačos ir līgas vicelīdere.

Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” izbraukumā ar 1:4 (0:2, 1:2, 0:0) atzina “Sodertalje” pārākumu.

Buncis 17 minūtēs un 36 sekundēs uzvarēja septiņos no 18 (38%) iemetieniem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderību.

Uzbrucējs šosezon 17 spēlēs atzīmējies ar diviem precīziem metieniem.

“Vasterviks IK” ar 17 punktiem 17 mačos ieņem pirmspēdējo pozīciju.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan