Marenis gūst elegantus vārtus un atnes ”MoDo” uzvaru (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Marenis šovakar izcēlās ar skaistu vārtu guvumu Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) kluba Ērnšeldsvīkas ”MoDo” sastāvā un palīdzēja Allsvenskan vienai no spēcīgākajām komandām izcīnīt uzvaru pārbaudes mačā.

Mareņa un latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā ”MoDo” ar minimālo 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) uzveica citu Zviedrijas klubu ”Hudiksvall”. Latviešu uzbrucējs guva vienīgos komandas vārtus. Marenis otrās trešdaļas pēdējā minūtē izcēlās ar elegantu vārtu guvumu un atnesa ”MoDo” uzvaru.

Latvijas izlases uzbrucējs šovakar nopelnīja pirmo rezultativitātes punktu ”MoDo” kluba kreklā. Iepriekšējās divās pārbaudes spēlēs viņš neizcēlās ar rezultatīvu sniegumu.

Tikmēr Gudļevskis sargāja ”MoDo” komandas vārtus pirmajos divos pārbaudes mačos, bet šo maču noraudzījās no rezervistu soliņa.

Allsvenskan jaunā sezona sāksies 23. septembrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: Ērnšeldsvīkas ''MoDo''