Marenim vārti Zviedrijā, Indrašim četri metieni zaudējumā (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” komanda viesos ar rezultātu 3:5 (2:2, 1:1, 0:2) piekāpās “HC Kalmar” vienībai.

Marenis šajā spēlē 19 minūtēs un 21 sekundē guva vārtus, trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon 23 mačos uzbrucējs guvis 19 punktus (7+12), bet “Vikings” ar 39 punktiem 25 cīņās ierindojas septītajā vietā “Allsvenskan”.

Nākamā spēle “Vikings” paredzēta 15. decembrī plkst. 20:00 mājās pret “Djurgardens IF”

Citā mačā aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika IndrašaBrynas” ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) izbraukumā zaudēja “Djurgardens IF” vienībai.

Indrašis šajā cīņā 20 minūtēs un 44 sekundēs četras reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Čukste šajā spēlē 16 minūtēs un divās sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Indrašis 24 mačos nopelnījis 20 punktus (10+10), bet Čukste 24 spēlēs ticis pie septiņiem punktiem (0+7). “Brynas” ar 47 punktiem 24 cīņās ierindojas pirmajā cietā līgā.

Nākamā spēle “Brynas” paredzēta 15. decembrī plkst. 20:00 mājās pret Upsālas “Almtuna”.

Zaudējumu piedzīvoja uzbrucēja Georga GolovkovaOstersunds IK” vienība, kas viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) atzina Upsālas “Almtuna” pārākumu.

Golovkovs šajā mačā 18 minūtēs un 38 sekundēs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, kā arī nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon 24 cīņās uzbrucējs nopelnījis astoņus punktus (2+6), bet “Ostersunds IK” ar 20 punktiem 24 mačos atrodas pēdējā vietā 14 komandu konkurencē.

Nākamā cīņa Golovkova komandai paredzēta 15. decembrī plkst. 20:00 viesos pret Solnas “AIK”.

Visbeidzot, uzbrucēja Filipa BunčaVasterviks IF” ar rezultātu 4:5 (1:2, 2:2, 1:0, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās “Vasteras IF”.

Buncis šajā spēlē 13 minūtēs un 54 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 53% iemetienu un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šajā sezonā uzbrucējs 25 mačos ticis pie četriem punktiem (3+1), bet “Vasterviks IK” ar 22 punktiem 25 cīņās ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā līgā.

Nākamā spēle Bunča klubam paredzēta 15. decembrī plkst. 20:00 izbraukumā pret “Mora IK”/