Site icon Hokeja ziņas

Marenim starpsezonā pirmie punkti jaunajā klubā

Rihards Marenis, Hokejazinas.com

Rihards Marenis | FOTO: Alexander Grimm

Latvijas hokejists Rihards Marenis svētdien tika pie pirmajiem rezultativitātes punktiem jaunajā komandā, aizvadot pirmssezonas pārbaudes spēli.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka 31 gadu vecais uzbrucējs starpsezonā noslēdza līgumu ar Vācijas pēc spēka 2. līgas (DEL2) komandu Krimmičavas “Eispiraten”.

Svētdien “Eispiraten” komanda savā laukumā 1 872 skatītāju klātbūtnē aizvadīja pārbaudes spēli ar 3. līgas klubu Leipcigas “IceFighters”, svinot uzvaru ar 4:0. Šī bija “Eispiraten” otrā pārbaudes spēle pirms jaunās sezonas.

Marenis aizvadītajā mačā atdeva divas rezultatīvas piespēles. Vispirms uzbrucējs trešā perioda 5. minūtē rezultatīvi asistēja trešo vārtu guvumā, bet pēdējā minūtē atdeva piespēli, kad komandas biedrs panāca 4:0.

Atgādināsim, ka pirms pievienošanās “Eispiraten” klubam, Marenis spēlēja Zviedrijā kopš 2020. gada, kad pārstāvēja vairākus vietējos klubus. Uzbrucējs sākumā spēlēja pēc spēka 3. līgā, bet vēlāk pārcēlās uz 2. līgu, vienā no sezonām 19 spēles aizvadot arī Zviedrijas augstākajā līgā.