Marenim pirmais vārtu guvums SHL (VIDEO)

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētais “Orebro” ar 5:4 (0:1, 2:1, 3:2) apspēlēja “Farjestad BK”.

Marenis šajā spēlē atzīmējās ar vārtu guvumu. Trešā perioda 5. minūtē Marenis vārtu priekšā pielaboja komandas biedra metienu un guva uzvaras vārtus. Šie kļuva par Mareņa pirmajiem vārtiem un pirmo punktu SHL karjerā.

Ābols uz ledus pavadīja 14:01 minūtes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja deviņus no 17 iemetieniem (56,3%). Savukārt, Marenis nepilnās astoņās minūtēs četras reizes meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Ābolam šosezon 46 cīņās 38 punkti – 18 vārti un 20 piespēles, bet Marenis SHL 14 spēlēs guvis vienus vārtus.