Site icon Hokeja ziņas

Marenim noraidījums, ”Orebro” pārtrūkst uzvaru sērija

Rihards Marenis, hokejazinas.com

Rihards Marenis | Foto: ''Orebro''

Trīs uzvaru sērija Zviedrijas hokeja līgā (SHL) šovakar pārtrūka Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētajai ”Orebro”, kas izbraukumā ar 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) piekāpās līgas vicelīderei Šellefteo AIK.

AIK 19. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, atklāja mača rezultātu, bet 25. minūtē vienādos sastāvos dubultoja savu pārsvaru – 2:0. Pēc nedaudz vairāk nekā divām minūtēm viesi, izmantojot pretinieku noraidījumu, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2).

Mājinieki 33. minūtē atbildēja ar vēl vieniem gūtiem vārtiem vairākumā un atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 3:1. ”Orebro” 41 sekundi pirms pamatlaika beigām vienādos sastāvos guva otros vārtus mačā un samazināja starpību līdz minimumam (2:3), taču nespēja izglābties.

Ābols nospēlēja 16 minūtes un 35 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarot piecos no desmit (50%) iemetieniem, pielietojot vienu spēka paņēmienu un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 51 spēlē ir sakrājis 41 (19+22) punktu.

Tikmēr Marenis laukumā pavadīja vien divas minūtes un 48 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar vienu izdarītu metienu, divām soda minūtēm un neitrālu lietderību.

Latviešu hokejists 19 mačos ”Orebro” rindās ir izcēlies ar vienu vārtu guvumu.

”Orebro” ar 83 punktiem 52 spēlēs ieņem ceturto vietu līgā.