Marenim noraidījums līdz spēles beigām

Rihards Marenis, hokejazinas.com

Rihards Marenis | Foto: "Eispiraten Crimmitschau"

Vācijas pēc spēka 2. līgas (DEL2) komanda Krimmičavas “Eispiraten”, kurā spēlē latviešu uzbrucējs Rihards Marenis, šovakar aizvadīja sezonas kārtējo spēli.

“Eispiraten” savā laukumā tikās ar Drēzdenes “Eislowen” un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:4.

Pirmajā periodā pirmie rezultātu atklāja viesi, bet pēc minūtes laukuma saimnieki panāca 1:1. Perioda turpinājumā Drēzdenes komanda guva otros vārtus, panākot 2:1.

Otrajā trešdaļā viesi guva trešos vārtus, bet mača izskaņā ceturtos, svinot trešo uzvaru pēc kārtas.

Marenis aizvadītajā mačā bija otrās maiņas uzbrucējs un otrajā periodā nopelnīja 20 minūšu disciplināro sodu par nesportisku uzvedību. Uzbrucēja rēķinā arī viens metiens pa vārtiem.

Turnīra tabulā Krimmičavas komanda ar četriem punktiem tabulā ieņem pēdējo, 14. vietu.