Marenim 5+20 uzvarā; Indrašim, Čukstem un Buncim zaudējumi

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” vienība viesos ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:0, 0:3) piekāpās “Djurgårdens IF” vienībai.

Indrašis šajā cīņā 18 minūtēs un 11 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, kā arī no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Čukste šajā spēlē 16 minūtēs un deviņās sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem un atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Jāpiemin, ka “Brynas” rezerves vārtsargs šajā cīņā bija Latvijā dzimušais 18 gadus vecais vārtsargs Kristers Šteinbergs, kurš gan ikdienā pārstāv Dānijas izlasi. Šosezon viņš laukumā “Allsvenskan” nav devies.

Šajā sezonā Indrašis 36 mačos nopelnījis 39 punktus (20+19), bet Čukste 34 spēlēs ticis pie deviņiem punktiem (0+9). “Brynas” ar 74 punktiem 36 cīņās ierindojas pirmajā vietā līgā.

Citā mačā uzbrucēja Filipa BunčaVasterviks IF” vienība ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) izbraukumā zaudēja Upsālas “Almtuna” klubam.

Buncis šajā spēlē 17 minūtēs un 44 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 55% iemetienu un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon uzbrucējs 39 mačos ticis pie desmit punktiem (5+5), bet “Vasterviks IK” ar 31 punktu 39 cīņās ierindojas pēdējā, 14. pozīcijā “Allsvenskan”.

Visbeidzot, Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” komanda viesos ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Solnas “AIK” vienību.

Marenis šajā spēlē 18 minūtēs un sešās sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus, nopelnīja 25 soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

5+20 minūšu noraidījumu Marenis nopelnīja par bīstamu spēka paņēmienu.

Šosezon 35 mačos uzbrucējs guvis 27 punktus (11+16), bet “Vikings” ar 56 punktiem 37 cīņās ierindojas piektajā vietā “Allsvenskan”.