Site icon Hokeja ziņas

Mareņa “Eispiraten” Landshūtē piedzīvo smagu sagrāvi

Rihards Marenis, hokejazinas.com

Rihards Marenis | Foto: "Eispiraten Crimmitschau"

Vācijas pēc spēka 2. līgas (DEL2) komanda Krimmičavas “Eispiraten”, kurā spēlē latviešu uzbrucējs Rihards Marenis, svētdien aizvadīja sezonas ceturto spēli.

“Eispiraten” izbraukumā tikās ar Landshūtes klubu un piedzīvoja sagrāvi ar rezultātu 1:7.

Jau pirmā perioda septiņās minūtēs laukuma saimnieki guva piecus vārtus, panākot 5:0, bet otrajā trešdaļā Landshūte panāca 6:0.

Trešā perioda vidū “Eispiraten” hokejisti guva savus pirmos vārtus spēlē, bet 12. minūtē Landshūte panāca 7:1.

Marenis aizvadītajā mačā spēlēja otrajā maiņā un uzvarēja divus no sešiem iemetieniem, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī nopelnīja vienu noraidījumu.

Nākamo maču “Eispiraten” aizvadīs 27. septembrī, kad savā laukumā tiksies ar “Kaufbeuren” hokejistiem.