Mamčics un Daugaviņš izceļas ar vārtu guvumiem (VIDEO)

Slovākijas Ekstralīgas mačos šovakar piedalījās četri Latvijas hokejisti.

Mihalovčes “Dukla” ar Kasparu Daugaviņu un Patriku Zabusovu, bet bez Kristofera Binduļa ierindā ar rezultātu 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) uzveica Haralda EglesLiptovsky Mikulas”.

Daugaviņš izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Mača 13. minūtē pieredzējušais latvietis atklāja rezultātu, bet otrās trešdaļas 9. minūtē palīdzēja realizēt vairākumu. Daugaviņš nospēlētajā 21:05 minūtē trīs reizes meta pa vārtiem un uzvarēja vienu no diviem iemetieniem.

Tikmēr Zabusovs sev atvēlētajās 11 minūtēs un 51 sekundē iekrāja negatīvu lietderību “-1”, bet Bindulis izlaida piekto maču pēc kārtas.

Daugaviņš 35 spēlēs sakrājis 37 (9+28) punktus, Zabusovs desmit mačos “Dukla” sastāvā izcēlies ar trīs vārtiem, bet Bindulis 20 mačos guvis vienus vārtus un atdevis četras piespēles.

Egle uz laukuma pavadītajās 20:14 minūtēs četras reizes apdraudēja pretinieku vārtus un bija pārāks četros no astoņiem iemetieniem.

Uzbrucējs šosezon 38 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles.

“Liptovsky Mikulas” ar 50 punktiem 38 spēlēs ieņem desmito vietu līgā. Nākamā spēle Egles komandai paredzēta 26. janvārī pret Bratislavas “Slovan.

“Dukla” ar 61 punktu 37 spēlēs turnīra tabulā ieņem piekto vietu. Trīs latviešu komanda nākamo maču aizvadīs 26. janvārī pret “HC 19 Humenne” .

Citā mačā aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ viesos ar 3:5 (1:2, 0:2, 2:1) piekāpās Bratislavas “Slovan”.

Mamčics pirmā perioda 14. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 1:1. Latvietis nospēlētajās 22:12 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Aizsargs 34 spēlēs atzīmējies ar sešiem precīziem metieniem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky” ar 45 punktiem 38 mačos ierindojas vien 11. vietā 12 komandu konkurencē. Mamčica komandai nākamā spēle plānota 26. janvārī pret “HKM Zvolen”, kurā spēlē Nikolajs Jeļisejevs.