Mamčicam uzvara savā laukumā pret Bratislavu

Šodien Slovākijas Ekstralīgā spēli aizvadīja “Nove Zamky”, kurā spēlē latviešu aizsargs Roberts Mamčics.

“Nove Zamky” savā laukumā tikās ar Bratislavas “Slovan” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0).

Laukuma saimnieki rezultātu atklāja pirmā perioda vidū, bet otrās trešdaļas izskaņā “Slovan” panāca 1:1. Trešajā periodā 14. minūtē mājinieki guva uzvaras vārtus.

Mamčics spēlēja otrajā aizsargu pārī, bet aizvadītajā mačā punktus neguva. Aizsargs uz ledus pavadīja 20 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Aizsargs šosezon desmit spēlēs ticis pie astoņiem punktiem (3+5).

“Nove Zamky” turnīra tabulā ar 21 punktu desmit cīņās ieņem otro vietu, savukārt Bratislavas klubs ar 13 punktiem atrodas 8. pozīcijā.

Šovakar spēles aizvadīs arī Kaspars Daugaviņš, Vitālijs Pavlovs un Haralds Egle.