Mamčicam pirmais punkts sezonā, Zīlem pirmais zaudējums

Roberts Mamčics, hokejazinas.com

Roberts Mamčics | Foto: Jakub Knap, Karlovi Vari "Energie"

Čehijas Ekstralīgā šovakar spēles aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvētā Karlovi Varu “Energie”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 5:4 (1:1, 2:1, 1:2, 1:0) uzveica Brno “Kometa”.

Mamčics trešā perioda vidū asistēja “Energie” ceturtajos vārtos. Aizsargs 17 minūtēs un 47 sekundēs bloķēja vienu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Jaks laukumā pavadīja 24 minūtes un 33 sekundes (pārliecinoši lielākais spēles laiks komandā), reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un spēli pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Mamčics šosezon astoņās spēlēs ticis pie viena (0+1) punkta, bet Jaks astoņos mačos atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli latviešu pārstāvētā “Energie” aizvadīs 6. oktobrī, plkst. 17:00 izbraukumā tiekoties ar uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvēto Kladno “Rytiri”.

Septiņu uzvaru sērija pārtrūka aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētajai Litvīnovas “Verva”, kas viesos ar 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās Pardubices “Dynamo”.

Zīle 21 minūtē un sešās sekundēs izpildīja vienu metienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs astoņās spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo maču “Verva” aizvadīs 6. oktobrī, plkst. 18:30 izbraukumā tiekoties ar “Mlada Boleslav”.

Savukārt aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” viesos ar 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) atzina “Olomouc” pārākumu.

Freibergs uz ledus pavadīja 18 minūtes un 26 sekundes, bloķējot divus metienus un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Tikmēr Batņa 17 minūtēs un divās sekundēs vienreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja septiņos no 12 (58%) iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Freibergs astoņās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles, bet Batņa astoņos mačos palicis bez punktiem.

Nākamo spēli latviešu pārstāvētā “Mountfield” aizvadīs 6. oktobrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot Pardubices “Dynamo”.