Mamčicam noraidījums Slovākijas Play-off, komanda vēlreiz zaudē papildlaikā

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla otrajā mačā Latvijas aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky” komanda ar rezultātu 3:4 (1:0, 1:1, 1:2, 0:1) viesos piekāpāsHK Zvolen” vienībai.

Mamčics šajā spēlē uz ledus pavadīja 16 minūtes un 13 sekundes, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 16. minūtē Robijs Džeksons vairākumā izvirzīja vadībā “Nove Zamky”, bet otrās trešdaļas pirmajā minūtē Mareks Hecls realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca izlīdzinājumu. Trešajā minūtē Maiks Lī vēlreiz deva priekšrocību viesiem.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Marošs Jedlička atkal panāca neizšķirtu, bet 18. minūtē bijušais Rīgas “Dinamo” hokejists Jurajs Mikušs vairākumā trešo reizi izvirzīja vadībā “Nove Zamky”.

53 sekundes pirms pamatlaika beigām Jurajs Šiška vēlreiz realizēja viena vīra pārsvaru un izlīdzināja rezultātu.

Papildlaika ceturtajā minūtē Maikls Hanterbrinkers ar vārtu guvumu vairākumā izrāva uzvaru “Zvolen” klubam.

Mamčics regulārajā sezonā 34 spēlēs izcēlās ar deviņām rezultatīvām piespēlēm, bet divos Play-off mačos aizsargs nav guvis punktus.

“Zvolen” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.