Mamčica punkts neglābj “Nove Zamky” no zaudējuma Slovākijas Play-off mačā

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla ceturtajā mačā Latvijas aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky” komanda ar rezultātu 2:4 (2:1, 0:3, 0:0) mājās piekāpāsHK Zvolen” vienībai.

Mamčics šajā spēlē uz ledus pavadīja 19 minūtes un 14 sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda devītajā minūtē pēc Roberta Mamčica piespēles Tomašs Mikušs vairākumā izvirzīja vadībā “Nove Zamky” klubu.

Minūti vēlāk Radovans Bondra panāca neizšķirtu, taču 13. minūtē Romans Faits vēlreiz deva priekšrocību mājiniekiem.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Peters Zuzins izlīdzināja rezultātu, desmitajā minūtē Patriks Marčineks jau izvirzīja vadībā viesus, bet 20. minūtē Mareks Hecls dubultoja “Zvolen” pārsvaru.

Trešajā mača nogrieznī komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās un Mamčica klubs piedzīvoja zaudējumu. Nākamajā cīņā “Zvolen” var izcīnīt uzvaru sērijā.

Mamčics regulārajā sezonā 34 spēlēs izcēlās ar deviņām rezultatīvām piespēlēm, bet četros Play-off mačos aizsargs guvis vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Zvolen” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.