Mamčica klubs atspēlē divu vārtu deficītu, bet sāk Play-off ar neveiksmi

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā Latvijas aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky” komanda ar rezultātu 3:4 (1:0, 0:3, 2:0, 0:1) viesos piekāpāsHK Zvolen” vienībai.

Mamčics šajā spēlē uz ledus pavadīja 18 minūtes un 30 sekundes, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 12. minūtē “Nove Zamky” uzbrucējs Bens Džonsons atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Šeins Hanna panāca izlīdzinājumu.

Vēlāk periodā Mareks Hecls izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 12. minūtē Devens Siderofs dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Ostins Fārlijs vairākumā vienus vārtus atguva, bet 17. minūtē Trojs Loginss realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā jau 18 sekundes pēc pirmā iemetiena Radovans Bondra ar vārtu guvumu vairākumā izrāva uzvaru “Zvolen” klubam.

Mamčics regulārajā sezonā 34 spēlēs izcēlās ar deviņām rezultatīvām piespēlēm.