Lozanna izceļas ar rupju spēli, Davosa sērijā panāk neizšķirtu

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) latviešu hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” izbraukumā tikās ar HC “Davos” hokejistiem.

Uzvaru ar rezultātu 5:2 izcīnīja Davosas klubs, sērijā izlīdzinot rezultātu 2-2.

Ķēniņš šajā mačā bija ārpus spēles pieteikuma. Latviešu uzbrucējs nav piedalījies nevienā no aizvadītajiem četriem 1/4 fināla mačiem.

Jau mačā sākumā viesi atklāja rezultātu, bet neilgi pēc tam mājinieki īsā laika panāca 2:1.

Otrajā periodā Davosas klubs guva trešos vārtus, trešajā trešdaļā ar vēl diviem gūtiem vārtiem panāca 5:1, bet mača izskaņā Lozannas komanda atbildēja ar otrajiem vārtiem mačā.

Jāpiebilst, ka mača laikā laukumā izcēlās vairāki asumi, kas brīžiem pārauga arī rupjā spēlē no Lozannas kluba puses. Pēc kautiņa guļošam pretiniekam pa seju iesita Lozannas kluba uzbrucējs Tims Bozons, bet pēdējā minūtē galvas un kakla rajonā pretinieku traumēja vēl viens Lozannas uzbrucējs Kodijs Almonds. Visticamāk, abiem būs jāizlaiž vairākas spēles.