Lipsbergs uguņo un realizē soda metienu, rezultatīvs arī Brikmanis

Šovakar Alpu hokeja līgā spēles aizvadīja četri Latvijas hokejisti.

Roberta Lipsberga pārstāvētā “EC Bregenzerwald” ar rezultātu 5:6 (1:1, 1:1, 3:4) piekāpās “Gherdeina”.

Lipsbergs aizvadīja fantastisku maču, gūstot divus vārtus un atdodot divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs otrās trešdaļas 13. minūtē panāca 2:1, pēc tam trešajā periodā asistēja komandas trešajos un ceturtajos vārtos, kā arī realizēja bullīti pamatlaika pēdējā sekundē – 5:6.

Latviešu uzbrucējs pie punktiem ticis 21 spēlē pēc kārtas.

Šosezon Lipsbergs 29 spēlēs sakrājis 54 (22+32) punktus.

“EC Bregenzerwald” 29 mačos ieguvusi 54 punktus un ieņem 4. vietu. Lipsberga komanda pēc šīs uzvaras kvalificējās Play-off.

Savukārt, Artūra Brikmaņa pārstāvētā Lincas “Steel Wings” ar 3:5 (1:1, 2:1, 0:2) piekāpās Fasas “Falcons”.

Brikmanis rezultatīvi piespēlēja komandas otrajos vārtos, spēlējot vairākumā.

Brikmaņa kontā deviņas rezultatīvas piespēles 29 spēlēs.

“Steel Wings” ar 31 punktu pēc 29 spēlēs ierindojusies 14. vietā.

Visbeidzot uzbrucēju Mikus Mintautišķa un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “HK Celje” ar rezultātu 2:3 piekāpās Kicbīles “Adler”.

Šosezon Mintautišķis 29 Alpu līgas spēlēs sakrājis 31 (16+15) punktu. Freidenfeldam desmit spēlēs četri vārtu guvumi un divas rezultatīvas piespēles.

“HK Celje” ar 20 punktiem 29 spēlēs ieņem priekšpēdējo, 15. vietu.