SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Latvijas izlases aizsargs pievienojas Džeriņam un spēlēs Dānijā

Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komandai Hērningas “Blue Fox” pievienojies Latvijas aizsargs Oskars Cibuļskis.

“Bloe Fox” sastāvā Cibuļskis spēlēs ar 27. numuru. Līgums noslēgts uz vienu sezonu.

Hērningas komandā Cibuļskis spēlēs kopā ar citu latvieti Andri Džeriņu, kurš vienībā aizvadīs savu otro sezonu.

“Oskars Cibuļskis daudzas sezonas ir bijis nozīmīgs komandas spēlētājs KHL, Čehijas Ekstralīgā un Zviedrijas hokeja līgā (SHL). Viņš arī spēlē lielu lomu Latvijas izlasē. Oskaru var raksturot kā divpusēju spēlētāju, kurš lieliski padara darbu savā zonā, kā arī viņš var arī dot ieguldījumu uzbrukuma spēlē, tostarp ar savām piespēlēm un sitieniem spēka spēlē. Viņš ir līderis gan uz ledus, gan ārpus tā. Viņš sniedz savu ieguldījumu ar plašo starptautisko pieredzi no gandrīz 200 starptautiskām spēlēm Latvijas izlases rindās.

Ilgi esam strādājuši, lai darījums noslēgtos. Cibuļska pierunāšanā daudz palīdzējis arī Andris Džeriņš. Viņi ir tuvi draugi un spēlējuši kopā visas savas profesionālās karjeras laikā. Bez palīdzības un atsauces uz “Blue Fox” no Andra, es nedomāju, ka mēs būtu spējuši tikt tālu pārrunās ar Oskaru,” saka “Blue Fox” sporta menedžeris Daniels Nīgārds.

Aizvadītajā sezonā 35 gadus vecais Cibuļskis pārstāvēja Čehijas Ekstralīgas komandu Kladno “Rytiri”, 50 mačos gūstot divus vārtus un atdodot desmit rezultatīvas piespēles.

Latvijas izlases sastāvā 2023. gada pasaules čempionātā Cibuļskis izcīnīja bronzas medaļu, desmit mačos tiekot pie vārtu guvuma un divām rezultatīvām piespēlēm.

Regulārajā sezonā Hērningas klubs nopelnīja 95 punktus 48 cīņās un ierindojās otrajā vietā līgā, bet izslēgšanas spēļu finālsērijā ar rezultātu 2-4 piedzīvoja zaudējumu Ālborgas “Pirates” vienībai.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Hērningas "Blue Fox"

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)