Latvijas hokejistu virknējums atnes panākumu “Mestis” spēlē pret Ravinska komandu

Rinalds Vutkevičs, hokejazinas.com

Rinalds Vutkevičs | Foto: "Zemgale/LBTU"

Šovakar Somijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Mestis) mačā Artūra KarašasRinalda Vutkēviča un Artūra Homjakova Kajānu “Hokki” viesos ar rezultātu 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) sagrāva uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvēto Imatras “Kettera”.

Jāpiebilst, ka visi trīs latvieši sastādīja “Hokki” trešo uzbrucēju virknējumu.

Homjakovs nospēlētajās 12 minūtēs veica vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 30% iemetienu un saņēma 14 soda minūtes. Karaša 13 minūtēs un 56 sekundēs divreiz apdraudēja pretinieku vārtus un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”, kamēr Vutkēvičs rezultatīvi asistēja komandas ceturtajos vārtos, teju 14 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, noslēdzot maču ar pozitīvu lietderību “+1”.

Homjakovs šosezon sešās spēlēs atdevis divas piespēles, Karašam piecos mačos divi vārti, bet Vutkēvičam šis kļuva par pirmo punktu sešās spēlēs.

Tikmēr Ravinskis uz ledus pavadītajās 20 minūtēs un 17 sekundēs izpildīja astoņus (!!!) metienus pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šajā sezonā Ravinskis astoņās cīņās ticis pie diviem vārtiem un divām piespēlēm.

Kajānu “Hokki” ar sešiem punktiem sešās spēlēs ierindojas 8. vietā līgā. Trīs latviešu komandai nākamais mačs ieplānots 4. oktobrī pret Nika Feņenko Helsinku “Jokerit”.

“Kettera” ar pieciem punktiem astoņās spēlēs atrodas pēdējā, 10. pozīcijā “Mestis”. Nākamo spēli Imatras vienība aizvadīs 4. oktobrī pret Dāvida Livšica Rovaniemi “RoKi”.