Lapinskis un Punnenovs liek punktu sezonai, citi vēl kāps uz ledus

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas. Šī bija regulārās sezonas pēdējā kārta, kurā iekļūšana play-off izšķīrās latviešu hokejista Oskara Lapinska pārstāvētajam klubam Langnavas “Tigers”.

Oskara Lapinska Langnavas “Tigers” izbraukumā tikās ar līgas līderiem Cīrihes “Lions”, kurā spēlē Rūdolfs Balcers. Uzvaru ar rezultātu 2:1 pagarinājumā izcīnīja “Lions” hokejisti.

Zaudējums liedza Lapinska klubam iekļūt play-off izcīņā, kas nozīmē, ka komandai sezona ir galā. Tikmēr Balcera pārstāvētais klubs uzvarēja regulāro čempionātu un var sākt gatavoties izslēgšanas spēlēm.

Lapinskis šajā mačā spēlēja trešajā maiņā, 14 minūšu laikā izdarot vienu metienu.

Balcers bija pirmās maiņas uzbrucējs un 20 minūtēs izdarīja sešus metienus, bloķēja vienu metienu, nopelnīja vienu noraidījumu, kā arī koeficientu “+1”.

Citā mačā Denisa Smirnova EHC “Kloten” savā laukumā tikās ar “Ambri-Piotta” hokejistiem un piekāpās ar 0:4.

Smirnovs šajā spēlē bija ceturtās maiņas uzbrucējs un desmit minūtēs uzvarēja abus iemetienus, kā arī nopelnīja koeficientu “-3”.

Smirnova klubam priekšā būs spēles par palikšanu augstākajā līgā. Sērijā pretī būs tabulas pēdējā vietā esošā HC “Ajoie”.

HC “Lugano” bez Roberta Cjunska sastāvā savās mājās tikās ar Rapersvilas-Jonas “Lakers”, kuras rindās vārtus sargāja Ivars Punnenovs. Uzvaru ar rezultātu 6:3 izcīnīja “Lakers” hokejisti.

Punnenovs aizvadīja otro spēli pēc kārtas, atvairot 36 pretinieku metienus jeb 92,31 %.

Cjunska klubs iekļuva play-off spēlēs, savukārt Punnenova komandai jau pirms šī mača bija zināms, ka līdz ar šīs spēles beigām sezona vairs neturpināsies.

Vēl vienā spēlē Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” savā laukumā tikās ar EV “Zug” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar 4:1.

Ķēniņš šim mačam nebija pieteikts.

Lozannas komanda iekļuva izslēgšanas spēlēs, regulāro sezonu noslēdzot trešajā vietā.