Lapinskim piespēle svarīgā spēlē; Punnenovs atvaira 35 metienus

Šveices hokeja līgas (NL) spēles šovakar laukumā devās vairāki latviešu hokejisti, aizvadot regulārās sezonas priekšpēdējo kārtu.

Uzbrucēja Oskara Lapinska Langnavas “Tigers” savā laukumā tikās ar Denisa Smirnova EHC “Kloten” un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 5:4.

Lapinskis, kurš spēlēja trešajā maiņā, šajā spēlē atdeva rezultatīvu piespēli, pirmajā periodā asistējot pirmo vārtu guvumā. Jāpiebilst, ka otrajā periodā Langnavas komanda bija iedzinējos ar 1:4, bet divu minūšu laikā guva trīs vārtus, panākot 4:4.

Pēdējā kārtā izšķirsies, vai Langnavas komanda spēs iekļūt play-in turnīrā.

Smirnovs šajā mačā bija trešās maiņas uzbrucējs, 14 minūtēs izdarot divus metienus, kā arī nopelnot koeficientu “-1”.

Tikmēr citā mačā Ivara Punnenova Rapersvīlas-Jonas “Lakers” komanda savā laukumā ar 3:2 pārspēja HC “Ajoie”.

Punnenovs šajā mačā atvairīja 35 pretinieku metienus jeb 94,59 %.

Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru ierindā izbraukumā tikās ar HC “Davos” un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:4.

Balcers spēlēja pirmajā maiņā, bet rezultativitātes punktus nenopelnīja.

Tikmēr “Lugano” bez Roberta Cjunska ierindā viesos piedzīvoja sagrāvi ar 1:6 pret EHC “Biel” komandu.

Savukārt Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” ar 1:4 viesos piekāpās SC “Bern” hokejistiem. Ķēniņš šajā mačā nespēlēja.