Lapinska “Tigers” uzvar vicelīderus; Smirnova “Kloten” turpina pārsteigt

Oskars Lapinskis, hokejazinas.com

Oskars Lapinskis | Foto: Andrea Branca, JustPictures.ch

Šovakar vairākas spēles tika aizvadītas Šveices augstākajā hokeja līgā (NL), un uz ledus izgāja arī vairāki latviešu hokejisti.

HC “Ajoie”, kuras rindās spēlē uzbrucējs Emīls Veckaktiņš, savā laukumā tikās ar SC “Bern” klubu un piedzīvoja zaudējumu ar 0:5.

Veckaktiņš spēlēja trešajā maiņā un 12 minūšu laikā statistikā neatzīmējās.

Citā mačā EHC “Kloten” ar Denisu Smirnovu sastāvā savā laukumā tikās ar specīgo EV “Zug” un uzvarēja ar rezultātu 4:3. Trešā perioda 6. minūtē “Zug”panāca 3:2, taču atlikušajā laikā laukuma saimnieki guva divus vārtus un izcīnīja uzvaru. Līdz ar uzvaru Klotenes komanda turnīra tabulā pakāpās uz pirmo vietu.

Smirnovs šajā spēlē bija ceturtās maiņas uzbrucējs un 12 minūšu laikā izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētāis klubs Langnavas “Tigers” savās mājās tikās ar HC “Lugano”, kas pirms šīs kārtas bija čempionāta vicelīderi, un uzvarēja pagarinājumā ar 2:1.

Lapinskis aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un 13 minūšu laikā statistikā neatzīmējās.

Savukārt aizvadītās sezonas čempionvienība Cīrihes “Lions” bez Rūdolfa Balcera savā laukumā tikās ar vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvēto Rapersvilas-Jonas “Lakers” un izcīnīja uzvaru pēcspēles metienos ae 4:3.

Balcers šajā spēlē palika ārpus pieteikuma, savukārt Punnenovs bija pieteikts mačam, taču palika rezervē.