Krollis Ungārijā iemet Vorim un palīdz “DEAC” izcīnīt uzvaru (VIDEO)

Šovakar Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) mačā Latvijas aizsarga Nika Kroļļa Debrečenas “DEAC” komanda mājās ar rezultātu 6:1 (1:1, 4:0, 1:0) apspēlēja Jāņa Vora Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” vienību.

Krollis šajā mačā guva vārtus, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā sezonā 21 spēlē Krollis izcēlies ar četriem guvumiem un trim piespēlēm, bet Debrečenas komanda 23 mačos nopelnījusi 29 punktus un atrodas astotajā vietā līgā.

Aizsarga komanda nākamo spēli aizvadīs 29. decembrī plkst. 17:30 savā laukumā pret “Ferencvaros” vienību.

Tikmēr Voris šajā spēlē apstādināja 20 no 25 pretinieku metieniem un tika nomainīts pēc otrā perioda.

Šosezon Voris 22 spēlēs atvairījis 90,4% metienu, ielaižot vidēji 2,96 ripas spēlē.

“DVTK Jegesmedvek” ar 35 punktiem 23 spēlēs atrodas piektajā vietā Ungārijas līgā.

Nākamais mačs Latvijas vārtsarga klubam paredzēts 28. decembrī plkst. 19:30 pret “Csikszereda” komandu.