Krollim 0+2, Vora un Svara komandu savstarpējā spēlē neizšķirts

Ungārijas kausa astotdaļfināla spēlē Latvijas vārtsarga Jāņa Vora pārstāvētā Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” nospēlēja neizšķirti 2:2 (1:1, 1:0, 0:1) ar aizsarga Paula Svara Dunaujvarosas “Acelbikak”.

Voris sargāja “DVTK Jegesmedvek” vārtus un tika galā ar 22 no 24 metieniem.

Svars veica vienu metienu pa Vora vārtiem un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Citā mačā Nika Kroļļa pārstāvētā Debrečenas “DEAC” ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) uzveica Budapeštas “UTE”.

Krollis asistēja abos komandas vārtos. Astoņas sekundes līdz 2. perioda beigām palīdzēja panākt 1:1, taču 3. periodā asistēja uzvaru nesošajos vārtos, realizējot vairākumu.

Latvijas aizsargs atzīmējās ar divām piespēlēm, diviem metieniem, divu minūšu noraidījumu un pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Visbeidzot, Sēkešfehērvāras “Hockey Academy 19” bez uzbrucēja Raivja Strazdiņa sastāvā piekāpās Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club” ar 2:3 (1:1, 1:2, 0:0).

Komandas otro savstarpējo spēli aizvadīs 21. novembrī. Nākamo kārtu sasniegs komanda, kas kopsummā divu spēļu sērijā gūs vairāk vārtus.