Krastenbergs uguņo un atver punktu maisu

Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) spēlē trīs Latvijas hokejistu pārstāvētā “La Chaux-de-Fonds” ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) apspēlēja “EHC Basel”.

“La Chaux-de-Fonds” kapteinis ir Toms Andersons, tajā spēlē arī aizsargs Sandis Smons un uzbrucējs Renārs Krastenbergs. No visiem latviešiem laukumā nebija sastopams tikai savainotais Smons.

Otrā perioda 14. minūtē Krastenbergs piespēlēja Loikam Inalbonam, palīdzot atklāt mača rezultātu. Trešā perioda sākumā Krastenbergs dubultoja Lašodefonas komandas pārsvaru.

Andersons uz ledus pavadītajās 20:44 minūtēs izpildīja divus metienus un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Krastenbergs 18:27 minūtēs sakrāja divus punktus (1+1), pozitīvu lietderību “+2”, divreiz meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un bloķēja trīs metienus.

Citā spēlē Naura Sējēja pārstāvētā Kūsnahtas “Lions” ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) apspēlēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Martīnijas “HCV Red Ice”.

Ķēniņš uz ledus pavadīja 21 minūti un vienu sekundi, kuru laikā divreiz apdraudēja pretinieku vārtus un bloķēja trīs metienus. Sējējs mačam netika pieteikts.

Visbeidzot, Riharda Melnalkšņa pārstāvētā “EHC Olten” ar 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0) bullīšos apspēlēja Darela Dukura un Riharda Puides pārstāvēto Bellinconas “Rockets”.

Puide atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, asistējot 3. perioda vidusdaļā, kad “Rockets” panāca izlīdzinājumu.

Melnalksnis 25:12 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderību “+1”. Puide 20:18 minūtēs veica un bloķēja pa diviem metieniem, kā arī pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+1”. Savukārt, Dukurs sev atvēlētajās 16:47 minūtēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu raidījumu un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+1”.