Krastenbergs uguņo, rezultatīvi arī Andersons un Puide

Šovakar Latvijas izlases hokejistu Toma AndersonaSanda Smona un Renāra Krastenberga pārstāvētā Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) komanda “La Chaux-De-Fonds” ar rezultātu 5:2 (3:1, 2:1, 0:0) viesos pieveica Riharda Puides un Darela Dukura Bellinconas “Rockets” vienību.

Krastenbergs šajā mačā 12 minūtēs un 57 sekundēs guva divus vārtus, sešas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja piecus no septiņiem iemetieniem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Andersons 20 minūtēs un 21 sekundē atdeva rezultatīvu piespēli, trīs reizes meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Andersons četrās spēlēs punktus nopelnījis vienu punktu (0+1), Krastenbergam četros mačos četri punkti (3+1), bet Smons, kurš dziedē traumu, laukumā vēl nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” ar deviņiem punktiem četrās cīņās ierindojas otrajā vietā līgā.

Tikmēr Puide šajā spēlē 19 minūtēs un divās sekundēs nopelnīja rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Dukurs 17 minūtēs un 54 sekundēs pa vārtiem nemeta, kā arī nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Puide četrās spēlēs nopelnījis trīs punktus (1+2), bet Dukurs četros mačos ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Rockets” četrās cīņās tikuši pie viena punkta un atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā līgā.

Uzvaru izcīnīja arī Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“, kas ar rezultātu 5:4 (1:1, 2:1, 2:2) mājās pārspēja “HC Thurgau” vienību.

Melnalksnis 15 minūtēs un 40 sekundēs divreiz meta pa pretinieku vārtiem un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon četrās spēlēs punktus nav nopelnījis, bet “EHC Olten” ar astoņiem punktiem četros mačos ierindojas ceturtajā vietā līgā.