Krastenbergs iemet pēc Daugaviņa piespēles, Mitens asistē uzvaras vārtos (VIDEO)

Renārs Krastenbergs, hokejazinas.com

Renārs Krastenbergs | Foto: Mihalovčes "Dukla"

Slovākijas Ekstralīgā šovakar laukumā devās vairāki Latvijas hokejisti.

Uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Renāra Krastenberga pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” mājās ar 2:5 (1:1, 1:2, 0:2) piekāpās “Banska Bystrica”.

Latvijas hokejisti noorganizēja “Dukla” otro vārtu guvumu – Krastenbergs 27. minūtē pēc Daugaviņa piespēles panāca uz tablo 2:2.

Krastenbergs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Daugaviņš trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību. Arī viņš laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Krastenbergs šosezon četrās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli, bet Daugaviņš četros mačos ticis pie diviem (1+1) punktiem.

Nākamo spēli latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 29. septembrī, plkst. 19:00 izbraukumā tiekoties ar Trenčinas “Dukla”.

Vārtsarga Mareka Mitena pārstāvētā “Spisska Nova Ves” savā laukumā ar 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) pārspēja HK “Poprad”.

Mitens atvairīja 19 no 21 (90,48%) pretinieku metiena. Latvijas vārtsargs asistēja “Spisska Nova Ves” uzvaras vārtos 59. minūtē.

“Spisska Nova Ves” nākamo spēli aizvadīs 29. septembrī, plkst. 18:00 viesojoties pie aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētās “HKM Zvolen”.

Aizsarga Markusa Komula un uzbrucēja Emīla Ģēģera pārstāvētā “Nove Zamky” mājās ar 3:2 (1:0, 2:2, 0:0) uzveica “Liptovsky Mikulas”.

Komuls 28. minūtē asistēja “Nove Zamky” otrajos vārtos. Aizsargs nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ģēģeris nebija pieteikts mačam.

Komuls četrās spēlēs izcēlies ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet Ģēģeris šosezon vēl nav devies laukumā.

Nākamo maču “Nove Zamky” aizvadīs 29. septembrī, plkst. 17:30 izbraukumā tiekoties ar “Banska Bystrica”.

Aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā “HKM Zvolen” viesos ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) atzina HK “Nitra” pārākumu.

Bindulis saņēma divas soda minūtes un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs četrās spēlēs palicis bez punktiem.

Nākamo maču  “HKM Zvolen” aizvadīs 29. septembrī, plkst. 18:00 savā laukumā uzņemot vārtsarga Mareka Mitena pārstāvēto “Spisska Nova Ves”.

Savukārt uzbrucēja Haralda Egles pārstāvētā Bratislavas “Slovan” izbraukumā ar 8:5 (2:0, 2:4, 4:1) pārspēja Trenčinas “Dukla”.

Egle atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs četrās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Nākamo maču “Slovan” aizvadīs 29. septembrī, plkst. 16:00 viesos tiekoties ar Žilinas “Vlci”.