Krastenbergs: Bronza piedāvājumu ziņā neko daudz nemainīja

Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) komandas “La Chaux-De-Fonds“ uzbrucējs Renārs Krastenbergs sarunā ar “Latvijas Televīziju” pastāstīja par pārrunām ar komandām.

Vakardien ziņojām, ka Krastenbergs uz vienu mēnesi parakstījis līgumu ar SL čempioni.

“Bija kaut kādi piedāvājumi, es pieņēmu lēmumu šogad gaidīt un sagaidīt vietu, kur reāli gribu braukt, kur viss apmierina. Vajag kādu restartiņu, nonākt vietā, kur ir mana vieta, mana komanda, un varu aizvadīt labu gadu,” skaidro Krastenbergs.

Krastenbergs bija viens no pēdējiem hokejistiem no Latvijas bronzas izlases, kurš atradās bez līguma. Vakar jaunu darba vietu atrada arī Kaspars Daugaviņš. Šobrīd vienīgais hokejists, kurš valstsvienību pārstāvēja pasaules čempionātā un ir bez līguma – Rihards Bukarts.

“Nezinu kā citiem, bet manā gaījumā, bronza neko baigi nemainīja. Nebija tā, ka vairāk piedāvājumu vai kādi labāki piedāvājumi. Viss kaut kā līdzīgi, varbūt neko daudz neizmainīja. Protams, tas ķeksītis CV ir labs un ir ar ko lepoties, bet manā gadījumā teikt, ka tas kaut ko diži ietekmēja uz labākiem piedāvājumiem, nevar,” atzina Krastenbergs.

Krastenbergs aizvadītajā sezonā spēlēja Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan). Sezonu hokejists iesāka “Sodertalje SK”, 27 mačos gūstot divus vārtus un atdodot astoņas rezultatīvas piespēles.

Vēlāk uzbrucējs pievienojās Solnas “AIK” klubam, kura rindās 18 spēlēs tika pie pieciem vārtu guvumiem un septiņām piespēlēm, bet astoņos Play-off mačos hokejists izcēlās ar precīzu metienu un četrām piespēlēm.

2023. gada pasaules čempionātā Latvijas izlases sastāvā Krastenbergs izcīnīja bronzas medaļu, septiņās spēlēs pie punktiem netiekot.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LSM.lv

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)