Krastenbergam lielisks sniegums ”Dukla” uzvarā, vārti arī Daugaviņam un Komulam (VIDEO)

Renārs Krastenbergs, hokejazinas.com

Renārs Krastenbergs | Foto: Mihalovčes "Dukla"

Slovākijas Ekstralīgā šovakar laukumā devās vairāki Latvijas hokejisti.

Uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Renāra Krastenberga pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” viesos ar 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) pārspēja aizsarga Markusa Komula un uzbrucēja Emīla Ģēģera pārstāvēto “Nove Zamky”.

Krastenbergs 16. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Daugaviņš pirmās trešdaļas pirmspēdējā minūtē, spēlējot vairākumā, pēc Krastenberga piespēles dubultoja “Dukla” pārsvaru. Savukārt Komuls 24. minūtē, realizējot vairākumu, panāca 1:2.

Krastenbergs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Daugaviņš divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja trijos no trīs iemetieniem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Krastenbergs šosezon trīs spēlēs nopelnījis divus (1+1) punktus, bet Daugaviņš trīs mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu.

Komuls izpildīja vienu metienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Ģēģeris nebija pieteikts šim mačam.

Komuls trīs spēlēs izcēlies ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, bet Ģēģeris šosezon vēl nav devies laukumā.

“Dukla” ar septiņiem punktiem trīs mačos ieņem trešo vietu līgā, bet “Nove Zamky” ar trīs punktiem trīs spēlēs ierindojas devītajā pozīcijā.

Nākamās spēles abām komandām paredzētas 27. septembrī. Daugaviņa un Krastenberga pārstāvētais klubs plkst. 18:00 mājās uzņems “Banska Bystrica”, bet Komula un Ģēģera pārstāvētā komanda plkst. 19:00 savā laukumā tiksies ar “Liptovsky Mikulas”.

Vārtsarga Mareka Mitena pārstāvētā “Spisska Nova Ves” izbraukumā ar 4:2 (2:2, 0:2, 2:0) uzveica Žilinas “Vlci”.

Mitens atvairīja 32 no 34 (94,12%) pretinieku metieniem.

Latvijas vārtsargs izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas.

“Spisska Nova Ves” ar septiņiem punktiem trīs spēlēs ir līgas vicelīdere. Nākamo maču Mitena pārstāvētais klubs aizvadīs 27. septembrī, plkst. 18:30 mājās uzņemot HK “Poprad”.

Aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā “HKM Zvolen” mājās ar 7:2 (1:1, 2:0, 4:1) sagrāva “Liptovsky Mikulas”.

Bindulis nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Aizsargs trīs spēlēs palicis bez punktiem.

“HKM Zvolen” ar trīs punktiem trīs mačos atrodas astotajā vietā.

Nākamo spēli Binduļa pārstāvētā komanda aizvadīs 27. septembrī, plkst. 19:00 izbraukumā tiekoties ar HK “Nitra”.

Savukārt uzbrucēja Haralda Egles pārstāvētā Bratislavas “Slovan” savā laukumā ar 4:3 (1:3, 2:0, 1:0) pārspēja “Banska Bystrica”.

Egle 59. minūtē asistēja “Slovan” uzvaras vārtos. Latvijas izlases hokejists izdarīja vienu metienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs trīs spēlēs izcēlies ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

“Slovan” ar sešiem punktiem trīs mačos ieņem sesto pozīciju.

Nākamo spēli Egles pārstāvētais klubs aizvadīs 27. septembrī, plkst. 19:00 viesojoties pie Trenčinas “Dukla”.