Ķēniņš un Lozanna Balceram sagādā pirmo zaudējumu play-off

Šovakar Šveices hokeja līgā (NL) tika aizvadīta finālsērijas otrā spēle, kurā tikās divas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas – Rūdolfa Balcera Cīrihes “Lions” un Ronalda Ķēniņa HC “Lausanne”.

Uzvaru Lozannā ar rezultātu 4:2 izcīnīja “Lausanne” klubs, sērijā izlīdzinot rezultātu 1-1. Jāpiebilst, ka Cīrihes klubam šosezon šis bija pirmais zaudējums izslēgšanas spēlēs.

Pirmajā periodā rezultātu atklāja viesi, bet mājinieki atbildēja ar precīzu metienu. Otrajā trešdaļā Lozannas klubs panāca 2:1 un pēc spēlētām 40 minūtēm saglabāja minimālu pārsvaru.

Mača trešajā periodā Cīrihes hokejisti panāca neizšķirtu 2;2, bet atlikušajā laikā Lozannas komanda atbildēja ar diviem precīziem metieniem, svinot uzvaru ar 4:2.

Ķēniņš aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un desmit minūšu laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja koeficientu “+1”.

Balcers šovakar bija pirmās maiņas uzbrucējs un 19 minūtēs izdarīja trīs metienus, bloķēja vienu metienu, nopelnīja vienu noraidījumu, kā arī lietderības koeficientu “-1”.

Finālsērijas trešā spēle 20. aprīlī norisināsies Cīrihē.