Ķēniņš spēlē, “Lausanne” izrauj uzvaru pagarinājumā

Šodien Šveices hokeja līgā (NL) latviešu hokejistu Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova pārstāvētā komanda HC “Lausanne” izbraukumā tikās ar HC “Davos”. Uzvaru ar rezultātu 2:1 pagarinājumā izcīnīja “Lausanne”.

Punnenovs šajā mačā bija komandas pieteikumā, taču palika rezervē, tikmēr Ķēniņš spēlēja ceturtajā virknējumā.

Pirmā perioda 4. minūtē vārtus vairākumā Davosas komandai guva Šveices hokeja leģenda Andreass Ambīls, bet trešā perioda sākumā Kens Jēgers vairākumā panāca 1:1. Mača turpinājumā pamatlaikā vārti netika gūti, bet pagarinājuma pēdējā minūtē uzvaru viesiem atnesa komandas jaunpienācējs Anti Suomela.

Ķēniņš laukumā pavadīja 11 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā veica trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Lozannas hokejisti ar 15 punktiem deviņos mačos čempionāta tabulā ieņem 4. vietu. Līderi ar 20 punktiem ir Cīrihies “Lions”.

Šovakar notiks vēl viena spēle Šveices hokeja līgā, kurā EV “Zug” tiksies ar pērnās sezonas čempioniem Ženēvas “Servette”.