Ķēniņš spēlē ceturtajā maiņā un nopelna “+1”

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) latviešu hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” savā laukumā tikās ar EHC “Biel-Bienne” hokejistiem.

Uzvaru ar rezultātu 5:2 izcīnīja Lozannnas hokejisti, pārtraucot savu trīs zaudējumu sēriju.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar 1:1, pēc spēlētām 40 minūtēm Lozannas klubs bija vadībā ar 3:1, bet pēdējā periodā abas komandas kopā guva vēl trīs vārtus.

Ķēniņš bija pieteikts ceturtajā maiņā un laukumā šovakar pavadīja 11 minūtes, kuru laikā nopelnīja lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Ķēniņš 31 spēlē guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā Lozannas klubs ar 76 punktiem ieņem ceturto vietu, savukārt Bīles klubs ar 64 punktiem atrodas 9. vietā.