Ķēniņš atgriežas 1/4 finālā, taču Lozanna negūst nevienus vārtus

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) latviešu hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” savās mājās tikās ar HC “Davos” hokejistiem.

Ceturtdaļfināla piektajā spēlē uzvaru ar rezultātu 1:0 izcīnīja Davosas klubs, sērijā panākot pārsvaru ar 3-2. Vienīgie vārti mačā tika gūti trešā perioda vidū.

Ķēniņš pēc vairāku spēļu izlaišanas šovakar atgriezās laukumā un spēlēja trešajā maiņā. Uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus.

Latviešu uzbrucējs iepriekš nebija piedalījies nevienā no aizvadītajiem četriem 1/4 fināla mačiem.

Lozannas klubam šovakar nevarēja palīdzēt aizsargs Andrea Glausers un trīs uzbrucēji – diskvalifikāciju izcieš Mihaels Hugli, Tims Bozons un Kodijs Almonds. Jāpiebilst, ka Almonds sērijas ceturtajā spēlē pēdējā minūtē galvas un kakla rajonā rupji nospēlēja pret pretinieku, par ko saņēma piecu spēļu diskvalifikāciju.

Tikmēr Davosas klubam jāiztiek bija bez traumētā aizsarga Kristiana Nakivas un Dāvida Baranduna.

Sērijas sestā spēle tiks aizvadīta 27. martā Davosā.