Ķēniņš aizvada desmit vārtu spēli; Balcera “Lions” izrauj uzvaru

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru ierindā savā laukumā uzņēma vienu no līgas tabulas lejasdaļas vienībām Rapersvilas-Jonas “Lakers” un izcīnīja uzvaru ar 2:1. Uzvaras vārtus Cīrihes klubs guva trešā perioda 20. minūtē.

Balcers spēlēja otrajā maiņā un 17 minūšu laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Citā spēlē Langnavas “Tigers”, kuras sastāvā bija Oskars Lapinskis, savā laukumā ar rezultātu 2:1 pārspēja HC “Ajoie” hokejistus.

Lapinskis spēlēja trešajā maiņā un laukumā pavadīja 12 minūtes, kuru laikā statistikā neatzīmējās,

Citā mačā HC “Lausanne” bez Ivara Punnenova, bet ar Ronaldu Ķēniņu ierindā savā laukuma tikās ar HC “Davos” un piekāpās pēcspēles metienos ar 5:6. Jāpiebilst, ka Davosas klubs mača laikā bija vadībā ar 3:0 un 4:2.

Ķēniņš aizvadītajā mačā bija trešās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadītajās 12 minutēs nopelnīja lietderības koeficentu “-2”.

Tikmēr “Lugano” bez Roberta Cjunska sastāvā savā laukumā ar 2:5 zaudēja Ženēvas “Servette” hokejistiem.

Cjunskis šajā spēlē palika ārpus spēles pieteikuma.