Ķēniņam seši metieni un pozitīva lietderība Šveices otrajā līgā

Šovakar Latvijas izlases hokejistu Toma AndersonaSanda Smona un Renāra Krastenberga pārstāvētā Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) komanda “La Chaux-De-Fonds” ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) mājās piekāpās “EHC Visp” vienībai.

Krastenbergs šajā mačā 18 minūtēs un 45 sekundēs piecas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Andersons 20 minūtēs un 31 sekundē vienu reizi meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Andersons šosezon trīs spēlēs punktus nav nopelnījis, Krastenbergam trīs mačos divi punkti (1+1), bet Smons, kurš dziedē traumu, laukumā vēl nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” ar sešiem punktiem trīs cīņās ierindojas otrajā vietā līgā.

Citā mačā Ronalda Ķēniņa Martiņjī “HCV Red Ice” ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) mājās papildlaikā apspēlēja “HC Thurgau” vienību.

Ķēniņš šajā spēlē 17 minūtēs un 21 sekundē sešas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon trīs spēlēs nopelnījis divus punktus (1+1).

“HCV Red Ice” ar diviem punktiem trīs cīņās atrodas priekšpēdējā, devītajā pozīcijā līgā.

Uzvaru izcīnīja arī Riharda MelnalkšņaEHC Olten“, kas ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) mājās pārspēja “EHC Basel” vienību.

Melnalksnis 15 minūtēs un 15 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon trīs spēlēs punktus nav nopelnījis, bet “EHC Olten” ar pieciem punktiem trīs mačos ierindojas piektajā vietā līgā.

Visbeidzot, Riharda Puides un Darela Dukura Bellinconas “Rockets” ar rezultātu 2:4 (0:2, 1:0, 1:2) viesos piekāpās “HC Sierre” klubam.

Puide šajā spēlē 19 minūtēs un četrās sekundēs divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Dukurs 13 minūtēs un 11 sekundēs izdarīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Puide trīs spēlēs nopelnījis divus punktus (1+1), bet Dukurs trīs mačos ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Rockets” trīs cīņās tikuši pie viena punkta un atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā līgā.