Ķēniņam pirmā ripa sezonā, Cjunski aizsūta uz ģērbtuvēm (VIDEO)

Ronalds Ķēniņš, hokejazinas.com

Ronalds Ķēniņš | Foto: Estelle Vagne/freshfocus

Šovakar vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas aizvadīja spēles Šveices pēc spēka 2. hokeja līgā jeb Sky Swiss League.

Latviešu hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” izbraukumā tikās ar EHC “Winterthur” un uzvarēja ar 3:1.

Andersons šajā spēlē spēlēja pirmajā maiņā un 16 minūšu laikā guva vienus vārtus, izdarīja četrus metienus un nopelnīja koeficientu “+1”.

Smons bija otrās maiņas aizsargs un 15 minūtēs nopelnīja lietderību “+1”.

Riharda Melnalkšņa pārstāvēt EHC “Olten” savā laukumā tikās ar vicelīderi EHC “Basel” un piekāpās ar rezultātu 2:5.

Melnalksnis spēlēja trešajā maiņā un 16 minūtēs izdarīja divus metienus, bloķēja divus metienus un nopelnīja koeficientu “-2”.

Latviešu aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Rodžera Bukarta pārstāvētā Kīsnahtas “Lions” izbraukumā tikās ar HC “Thurgau” un uzvarēja ar rezultātu 3:1.

Sējējs aizvadītajā spēlē bija trešās maiņas aizsargs un 17 minūtēs izdarīja vienu metienu un nopelnīja koeficientu “+1”.

Bukarts šajā mačā arī spēlēja trešajā maiņā un 18 minūtēs izdarīja divus metienus un bloķēja vienu metienu.

Uzbrucēja Darela Dukura pārstāvētā EHC “Chur” izbraukumā tikās ar EHC “Visp” un uzvarēja pēcspēles metienos ar 4:3.

Dukurs bija otrās maiņas uzbrucējs un 17 minūšu laikā guva vārtus, izdarīja četrus metienus, kā arī nopelnīja lietderību “-2”.

Citā mačā Roberta Cjunska un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Sierre“ izbraukumā tikās ar Belinconas “Snakes” un uzvarēja ar rezultātu 7:2.

Cjunskis spēlēja ceturtajā maiņā un laukumā pavadīja divas minūtes, bet jau pirmajā periodā saņēma 5+20 minūšu noraidījumu līdz spēles beigām.

Ķēniņš bija trešās maiņas uzbrucējs un 12 minūšu laikā guva pirmos vārtus sezonā, izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja lietderību “+1”.