Ķēniņam 15 minūtes uz ledus, Punnenovs rezervē sausajā uzvarā

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova pārstāvētā “HC Lausanne” komanda mājās ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) apspēlējaHC Davos” vienību.

Ķēniņš šajā mačā 15 minūtēs un 18 sekundēs pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Punnenovs šajā cīņā atradās rezervē.

Vienīgos vārtus spēles otrā perioda piektajā minūtē guva “HC Lausanne” kluba uzbrucējs Maikls Hugli.

Kevins Paše atvairīja visus 23 “HC Davos” metienus, bet Hugo Ešlimans tika galā ar 34 no 35 “HC Lausanne” raidījumiem.

Ķēniņš šajā sezonā 13 spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles. Trīs mačos ar Šveices otrās līgas vienību Martiņjī “HCV Red Ice” uzbrucējs tika pie vieniem vārtiem un vienas piespēles.

Punnenovs astoņās cīņās atvairījis 82,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 4,18 ripas.

“HC Lausanne” ar 30 punktiem 20 spēlēs atrodas sestajā vietā līgā.