Kempem četri vārti, Bļugera “Penguins” graujošs zaudējums (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” viesos ar rezultātu 0:6 (0:2, 0:3, 0:1) piekāpās Losandželosas “Kings” vienībai.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 25 sekundes, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “-2”.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Kings” uzbrucējs Džarets Andersons Dolans atklāja mača rezultātu, bet 18. minūtē Alekss Iafalo dubultoja pārsvaru.

Otrajā trešdaļā Losandželosas uzbrucējs Adrians Kempe izcēlās ar Hat-trick, palielinot “Kings” pārsvaru līdz piecām ripām.

Trešā mača nogriežņa 16. minūtē Kempe guva savus ceturtos vārtus spēlē un pielika punktu sagrāvei.

Keisijs Desmits pirms nomaiņas atvairīja 12 no 15 “Kings” metieniem, bet Dastins Tokarskis tika galā 13 ar 16 atlikušajiem raidījumiem. Fīnikss Koplijs apstādināja visus 25 “Penguins” metienus.

Bļugers šosezon 37 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 61 punktu 52 mačos atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 15. februārī plkst. 5:30 pēc Latvijas laika viesos pret Sanhosē “Sharks” vienību.