Karsums rezultatīvs ceturtajā mačā pēc kārtas, Buncis nerealizē pēcspēles metienu

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Slovākijas Ekstralīgā. Tikmēr cits uzbrucējs Filips Buncis neizmantoja iespēju izcelties pēcspēles metienu sērijā.

Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” izbraukumā ar 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) apspēlēja “Spišska Nova Ves” komandu. Viesi visus vārtus iemeta laika posmā no 45. līdz 55. minūtei.

Pieredzējušais Karsums 51. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Liptovsky Mikulas” dubultot pārsvaru. Latviešu uzbrucējs izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Karsums jauno sezonu ir uzsācis fantastiski. Latvijas izlases bijušais uzbrucējs četrās spēlēs ir izcēlies ar pieciem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli. Viņš ir bijis rezultatīvs visos četros jaunās sezonas mačos.

Normunda Sējēja vadītā un uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā ”Nitra”, spēlējot viesos, pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās ”Banska Bystrica”.

Buncis četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 57% iemetienu un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latviešu uzbrucējam bija iespēja izpildīt bullīti pēcspēles metienu sērijā, taču viņam neizdevās pārspēt sāncenšu vārtsargu.

Savukārt latviešu pārstāvēto klubu duelī “Nove Zamky”, spēlējot bez aizsarga Roberta Mamčica, mājās ar 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) sakāva aizsarga Patrika Ozola un uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvēto Trenčīnas ”Dukla”.

Ozols izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Savukārt Razgals nebija pieteikts mačam.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga