Karsums kļūst par mača galveno varoni ”Lowen” uzvarā

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Mārtiņš Karsums piektdien izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Vācijas pēc spēka trešajā līgā (Oberlīga).

Karsuma pārstāvētā Bādtelcas “Lowen” mājās ar 5:1 (2:1, 0:0, 3:0) sakāva Lindau “Islanders EV”.

Latvijas hokejists 12. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, guva “Lowen” uzvaras vārtus, bet trešā perioda vidū, vēlreiz izmantojot skaitlisko pārsvaru, panāca uz tablo pārliecinošo 4:1.

Karsums izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”. Latvietis kļuva par mača rezultatīvāko spēlētāju.

Pieredzējušais uzbrucējs “Lowen” rindās 16 spēlēs izcēlies ar astoņiem gūtiem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

“Lowen” ar 41 punktu 37 mačos ieņem desmito vietu Dienvidu konferencē.

Autors: Rainers Rogs