Karsumam fantastisks mačs Slovākijā, lielisks sniegums arī Buncim

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Mārtiņš Karsums šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Slovākijas Ekstralīgā. Tāpat lielisku maču Slovākijā aizvadīja arī uzbrucējs Filips Buncis.

Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” izbraukumā ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) apspēlēja ”Banska Bystrica” komandu. Latviešu uzbrucējs ar rezultatīvām darbībām piedalījās visos komandas vārtu guvumos un kļuva par mača galveno varoni.

Pieredzējušais Karsums 12. minūtē, esot precīzs skaitliskajā vairākumā, atklāja mača rezultātu, bet 35. minūtē guva savus otros vārtus mačā un atguva ”Liptovsky Mikulas” vadību – 2:1. Savukārt 57. minūtē viņš asistēja komandas pēdējos gūtajos vārtos (3:1).

Latviešu uzbrucējs šo sezonu ir uzsācis lieliski – astoņās spēlēs Karsums izcēlies ar septiņiem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat panākumu svinēja arī Normunda Sējēja vadītā un uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā ”Nitra” savā laukumā ar 4:3 (1:0, 2:3, 1:0) pārspēja ”Presov” hokejistus. Mājinieki uzvaras vārtus iemeta vien 53. minūtē. Latviešu uzbrucējs bija viens no panākuma galvenajiem kaldinātājiem.

Buncis otrā perioda ievadā izcēlās ar vārtu guvumu skaitliskajā mazākumā, gūstot pirmos vārtus sezonā, un tobrīd uz tablo panāca 2:1, bet pēc piecām minūtēm asistēja komandas trešajos gūtajos vārtos un palīdzēja ”Nitra” nostiprināt pārsvaru – 3:1.

Interesanti, ka latviešu hokejists iepriekšējos septiņos mačos bija atzīmējies tikai ar vienu rezultatīvu piespēli. Tagad Bunča rēķinā šosezon aizvadītajās astoņās spēlēs ir trīs (1+2) punkti.

Uzvaru izcīnīja arī aizsarga Patrika Ozola un uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Trenčīnas ”Dukla”, kas, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) uzveica Mihalovčes “Dukla”. Ozols darbojās pirmajā aizsargu pārī, bet Razgals šoreiz nebija pieteikts spēlei.

Tāpat panākumu svinēja arī ”Nove Zamky”, kas spēlējot bez Latvijas izlases aizsarga Roberta Mamčica, mājās ar 5:2 (1:2, 3:0, 1:0) sakāva ”Košice” hokejistus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga