Karsumam desmitie vārti sezonā, Slovākijā rezultatīvi arī Buncis un Zabusovs

Slovākijas Ekstralīgas mačos laukumā devās vairāki Latvijas hokejisti.

“Liptovsky Mikulas” ar 4:2 apspēlēja Spiškas “Nova Ves”. Mārtiņš Karsums atzīmējās ar vārtu guvumu “Liptovsky Mikulas” rindās, 35. minūtē panākot 3:1. Šajā mačā Karsums nopelnīja divu minūšu noraidījumu, veica divus metienus pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Šosezon Karsums 15 spēlēs sakrājis 13 (10+3) punktus.

Patrika Zabusova un Vitālija Pavlova pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” ar 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) apspēlēja Bratislavas “Slovan”. Zabusovs guva uzvaras vārtus, izceļoties 35. minūtē. Zabusovs veica vienu metienu, saņēma divu minūšu noraidījumu un nopelnīja pozitīvu lietderību “+1”. Tikmēr Pavlovs veica vienu metienu pa vārtiem un pabeidza maču ar “-1”.

Šosezon Zabusovs septiņās spēlēs sakrājis 8 (4+4) punktus. Savukārt, Pavlovs tikpat spēlēs ticis pie 3 (2+1) punktiem.

Filipa Bunča pārstāvētā un Normunda Sējēja vadītā “Nitra” ar 4:3 (1:0, 1:3, 1:0, 1:0) papildlaikā pārspēja “Banska Bystrica”. Buncis asistēja pamatlaika pirmspēdējā minūtē, palīdzot izlīdzināt rezultātu. Kopumā Buncis veica divus metienus pa vārtiem un uzvarēja septiņus no 14 iemetieniem.

Šosezon latvietis 15 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.