Kapteinim Andersonam trīs punktu spēle, vārtus gūst arī Sējējs

Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) spēlēs šovakar piedalījās pieci Latvijas hokejisti.

Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” komanda viesos ar rezultātu 8:3 (2:1, 3:0, 3:2) sagrāva Martiņjī “Red Ice”.

Andersons atzīmējās ar vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm. Uzbrucējs vārtus guva trešā perioda 14. minūtē, panākot 7:2, taču asistēja ceturtajos un sestajos vārtu guvumos. Kapteinis Andersons 16:31 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem un savāca pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šosezon 25 spēlēs Andersons guvis 11 vārtus un atdevis 20 piespēles, bet Smons traumas dēļ šosezon vēl laukumā nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 44 punktu 25 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“ mājās ar rezultātu 1:4 (0:0, 0:3, 1:1) piekāpās “EHC Basel”.

Melnalksnis nospēlētajās teju 13 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem, uzvarēja četrus no septiņiem iemetieniem un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-3”.

Šosezon uzbrucējs 23 spēlēs atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

“EHC Olten” ar 54 punktiem 25 mačos atrodas pirmajā vietā SL.

Savukārt, Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” mājās ar 5:2 (1:2, 3:0, 1:0) uzveica “EHC Winterthur”.

Sējējs 15. minūtē atklāja mača rezultātu. Aizsargs mača gaitā bloķēja metienu un saņēma divu minūšu noraidījumu.

Šosezon 19 spēlēs aizsargs guvis trīs vārtus.

“Lions” ar 50 punktiem 25 mačos atrodas otrajā pozīcijā līgā.

Visbeidzot Riharda Puides un Darela Dukura Bellinconas “Rockets” viesos ar 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) piekāpās “EHC Visp”.

Puide 12:19 minūtēs bloķēja pretinieku raidīto metienu un maču pabeidza ar negatīvu lietderību “-2”. Tikmēr Dukurs uz ledus pavadītajās 13 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar “-1”.

Puide 25 spēlēs nopelnījis divus vārtus un divas piespēles, bet Dukurs 23 mačos ticis pie divām piespēlēm.

“Rockets” 25 cīņās tikuši pie 14 punktiem un atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā līgā.