Jevpalovs uguņo, Vīgners rezultatīvs sagrāvē

Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) spēlēs vairāki Latvijas hokejisti devās laukumā.

Ņikita Jevpalovs guva divus vārtus Bordo “Boxers” uzvarā pret Šamonī “Mont-Blanc Pionniers” ar 4:1 (1:1, 2:0, 1:0). No sākuma Jevpalovs otrā perioda vidū izvirzīja “Boxers” vadībā, bet pēc tam, četras minūtes līdz trešā perioda beigām, vairākumā panāca 3:1.

Šosezon desmit spēlēs Jevpalovs sakrājis 15 (5+10) punktus un ir līgas rezultatīvākais spēlētājs.

Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruēnas “Dragons” ar 9:3 (4:2, 3:1, 2:0) sagrāva Kristapa Bazēviča Briankūnas “Diables de Rouges”. Vīgners izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Vīgners deviņās cīņās guva trīs vārtus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles. Bazēvičs astoņās spēlēs sakrāja 4 (1+3) punktus.

Tikmēr, Oļegs Šišļaņņikovs un Emīls Ģēģeris rezultatīvi asistēja savu komandu – Gapas “Rapaces” un Mulhauzas “Scorpions” attiecīgi – savstarpējā spēlē. Šišļaņņikovs asistēja mača pirmajos vārtos, taču Ģēģeris bija rezultatīvs trešā perioda vidū, kad “Scorpions” atguva vienus vārtus, panākot 1:3.

Šosezon Ģēģeris desmit mačos sakrājis 11 (1+10) punktus. Šišļaņņikova kontā 10 (2+8) punkti desmit spēlēs.