Jevpalovs, Polcs un Šišļaņņikovs atzīmējas ar vārtu guvumiem Francijā

Šovakar Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) spēlēs piedalījās deviņi Latvijas hokejisti.

Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers” ar rezultātu 5:2 (0:3, 2:0, 3:0) apspēlēja Šamonī “Mont-Blanc Pionniers”.

Jevpalovs otrā perioda 8. minūtē panāca 2:2, bet Polcs trešā perioda 6. minūtē dubultoja pārsvaru 4:2.

Jevpalovs šosezon 29 cīņās nopelnījis 27 (10+17) punktus, bet Polcam 16 mačos astoņi punkti (5+3).

“Boxers” ar 44 punktiem 29 spēlēs atrodas piektajā vietā Francijas līgā.

Citā mačā Oļega Šišļaņņikova komanda Gapas “Rapaces” ar 4:8 (1:4, 1:2, 2:2) piekāpās Grenobles “Bruleurs De Loups”.

Šišļaņņikovs otrā perioda 49. sekundē atzīmējās ar vārtu guvumu, panākot 2:4.

Šosezon 23 spēlēs Šišļaņņikovs ticis pie 16 (8+8) punktiem.

“Rapaces” ar 31 punktu 29 cīņās ierindojas desmitajā vietā līgā.

Savukārt, Roberta Kaļķa Marseļas “Spartiates” mājās ar 4:3 (1:0, 2:1, 0:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja uzbrucēja Ērika Žohova Briankūnas “Diables de Rouges”.

Kaļķis atdeva rezultatīvu piespēli, asistējot komandas otrajos vārtos.

Kaļķis šoseson 29 spēlēs nopelnījis deviņus punktus (1+7).

Žohovs divreiz rezultatīvi asistēja un nerealizēja pēcspēles metienu.

Žohovs septiņās spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Spartiates” ar 50 punktiem 30 cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā Francijas līgā. Savukārt, Briankūnas komanda ar 23 punktiem 26 spēlēs ierindojusies pēdējā, 12. vietā

Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā vienība Ruānas “Dragons” viesos ar 6:4 (0:1, 3:1, 3:2) uzvarēja Angletas “Hormadi”.

Vīgners atdeva rezultatīvu piespēli, taču Sotnieks palika bez punktiem.

Vīgneram šosezon 25 spēlēs 24 (17+7) punkti, bet Sotnieks 28 spēlēs ticis pie sešiem punktiem (2+4).

“Dragons” ar 68 punktiem 28 spēlēs atrodas pirmajā vietā Francijas līgā.

Visbeidzot Daniela Goršānova un Emīla Ģēģera pārstāvētā Seržī-Pontuāzas “Jokers” ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) zaudēja Nīcas “Aigles”.