Jevpalovam Francijas finālā divi gūti vārti, Vīgneram – vieni

Sestdienas vakarā Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) finālsērijas otro maču aizvadīja Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera Ruānas “Dragons”, savā laukumā tiekoties ar Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Bordo “Boxers”.

Uzvaru ar rezultātu 4:2 izcīnīja “Boxers” hokejisti, sērijā panākot vadību ar 2-0.

Pirmajā trešdaļā Bordo klubs guva divus vārtus, panākot vadību ar 2:0, bet otrajā periodā mājinieki vispirms rezultāta starpību samazināja, bet viesi atkal atjaunoja divu vārtu pārsvaru (3:1).

Trešā perioda vidū “Dragons” guva otros vārtus, bet trešdaļas pedējā minūtē viesi raidīja ripu tukšos vārtos, svinot uzvaru ar 4:2.

Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem atzīmējās Jevpalovs, kuram arī trīs metieni pa vārtiem, divas soda minūtes un koeficients “+3”.

Polcs izdarīja divus metienus un nopelnīja koeficientu “-1”.

Zaudētāju rindās Vīgners atzīmējās ar gūtiem vārtiem, trīs metieniem un koeficientu “-1”, savukārt Sotnieks izdarīja divus metienus pa vārtiem un nopelnīja koeficientu “-1”.

Abu komandu nākamā spēle tiks aizvadīta 9. aprīlī.